Pasy transportowe z napinaczem

Bezpieczne i efektywne przewożenie towarów powinno być przeprowadzane wyłącznie przy użyciu atestowanych zabezpieczeń. Dostępne u nas pasy transportowe z napinaczem składają się z dwóch części – odpowiedniej długości taśmy oraz krótkiego elementu z mocowaniem. Z powodzeniem można ich używać wszędzie tam, gdzie istnieją dwa punkty zaczepienia. Przy wyborze odpowiedniego wariantu produktu istotna jest przede wszystkim wytrzymałość oraz długość taśmy.

Pasy transportowe z napinaczem nadają się do zabezpieczenia zarówno lekkich, jak i ważących kilka ton ładunków. Trwałość produktów zapewnia wykonanie z z poliestrowych, obszywanych taśm, które są odporne na przetarcia. Wytrzymałość akcesoriów zależy jednak nie tylko od szerokości taśmy, ale także od wielkości i solidności zastosowanych haków. W ofercie posiadamy produkty o wytrzymałości od 0,8 do nawet 10 ton.

W związku z różnorodnością opcji – pasy z napinaczem stosuje się zarówno w przypadku samochodów dostawczych i TIR-ów, jak i samochodów osobowych, w których wymagane jest zabezpieczanie ładunków na dachu. Akcesoria, ze względu na wszechstronne zastosowanie, cieszą się dużą popularnością wśród firm świadczących usługi transportowe. Dzięki nim możliwy jest bezpieczny przewóz okien, maszyn budowlanych oraz różnego rodzaju paczek.

Naciągacze wykonane są z solidnej stali, które dzięki powłokom ochronnym odporna jest na korozję i negatywny wpływ innych czynników. Wszystkie oferowane produkty posiadają atesty zgodne w europejskimi wymogami.

Pas transportowy z napinaczem 75mm/8-10t

zapytaj o ofertę

Pas transportowy z napinaczem 50mm/4-5t

zapytaj o ofertę

Pas transportowy z napinaczem 35mm/2-3t

zapytaj o ofertę

Pas transportowy z napinaczem 25mm/0,8-1,5t

zapytaj o ofertę