Jako marka zajmująca się produkowaniem oraz dystrybucją systemów zabezpieczeń ładunków, dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment spełnił wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Doskonale wiemy, że bezpieczne przewiezienie towaru jest kluczem do sukcesu każdej firmy transportowej, dlatego pośród naszych wyrobów znajdą Państwo rozwiązania dopasowane do wymagań wszelkiego rodzaju ładunków: od tych o tradycyjnych wymiarach, przez wielkogabarytowe, aż po niestandardowe. Proponujemy zarówno własne, jaki dystrybuowane przez nasza markę rozwiązania umożliwiające łatwy i bezpieczny przewóz towarów zarówno w transporcie samochodowym, jak i morskim czy lotniczym.

Produkcja pasów transportowych

Nasze wyroby powstają w zgodzie z najwyższymi standardami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Jak tworzone są nasze wyroby? Proces rozpoczyna się od tkania taśm do pasów. Na tym etapie produkcji materiał jest splatany w pasy oraz linki holownicze tworzone z wysokiej jakości przędzy poliestrowej. To właśnie ona jest gwarancją wytrzymałości oraz bezpieczeństwa przewozu. Kolejnym krokiem jest farbowanie powstałych taśm na standardowe odcienie. Zapewniamy także możliwość wykonania dowolnego koloru na indywidualne zamówienie klienta. Ostatnim etapem jest szycie, które ostatecznie nadają produktom trwałości oraz odporności na rozciąganie, zrywanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio zabezpieczony materiał w procesie szycia zapewni stabilność każdemu, nawet najbardziej wymagającemu ładunkowi.

Poza szytymi materiałami, zajmujemy się także tworzeniem oraz dystrybucją haków i innych elementów metalowych, będących akcesoriami do pasów, linek, zawiesi czy odciągów.

Dystrybutor pasów transportowych

Asortyment, który znajdą Państwo w naszej ofercie, obejmuje pasy transportowe, linki holownicze, siatki zabezpieczające, pasy do opasania i inne systemy służące zabezpieczeniu towaru w trakcie transportu . Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.