Pasy ściągające do opasania

Transport ładunków, bez względu na to czy świadczony w ramach działalności firmy, czy organizowany okazjonalnie, powinien wiązać się ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo. Pas ściągający do opasania przydaje się, gdy zabezpieczenia wymaga towar na przyczepie bądź naczepie, które nie są wyposażone w punkty zaczepienia. Produkt z powodzeniem jest wykorzystywany również do łączenia ładunków na czas przewozu. W związku z tym, że składa się on z jednej części, właściwe użycie wymaga stworzenia pętli, która spięta jest specjalistyczną klamrą zaciskową.

W przypadku pasów ściągających do opasania, podobnie jak w w innych zabezpieczeniach ładunków, niezbędne jest przestrzeganie obowiązujących norm i wytycznych. Potwierdzeniem dostosowania się do europejskich standardów jest atest, który posiadają wszystkie dostępne w naszym sklepie zabezpieczenia. Nasze propozycje wykonane są z wytrzymałej taśmy poliestrowej oraz odpornych na korozję i gwarantujących wysoki standard bezpieczeństwa mocowań. Produkty są stosunkowo lekkie i poręczne. Klamra zaciskowa umożliwia intuicyjną obsługę, co sprawia, że w prosty sposób można odpowiednio zabezpieczyć ładunek.

W ofercie posiadamy pasy ściągające do opasania w kilku standardowych wariantach odnośnie szerokości oraz wytrzymałości taśmy. Nasze propozycje nadają się do transportu towarów od 0,7 do 5 ton. Do przewozu lżejszych ładunków można użyć dostępnego u nas modelu samozaciskowego. Wszystkie możliwe warianty przygotowujemy również na specjalne zamówienie klienta w niestandardowych rozmiarach.

Pas ściągający do opasania 50 mm / 5 tony

Pas ściągający do opasania 50 mm / 5 tony

zapytaj o ofertę

Pas ściągający do opasania 35mm / 1,8 tony

zapytaj o ofertę

Pas ściągający do opasania 25mm / 0,7 tony

zapytaj o ofertę

Pasy do opasania samozaciskowe od szerokości 25-50mm