Pasy transportowe do lawet

Awaria auta lub przewóz fabrycznie nowych pojazdów do salonu to tylko dwa spośród licznych przykładów sytuacji, w których konieczne jest zorganizowanie specjalistycznego środka transportu. Pas do lawet idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie przewożonych samochodów. Od innych wariantów odróżnia go dwuczęściowa formuła, która jest wyposażona w standardowy napinacz oraz w dodatkową taśmę i szelki. Większość modeli posiada również rękaw ochronny, kostki lub gumę, które sprawiają, że zabezpieczenie nie ześlizguje się z opon transportowanego pojazdu, a taśma jest dodatkowo chroniona przed przetarciem.

Pasy transportowe z napinaczem to niezbędny element wyposażenia lawety. Nowoczesna technologia mocowań sprawia, że założenie taśmy na samochodów nie zajmuje dużo czasu, a równocześnie gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Wytrzymałość oraz jakość wykonania w przypadku naszych propozycji zgodna jest z wytycznymi Unii Europejskiej, co potwierdzają stosowne atesty. Wszystkie elementy akcesoriów odpowiadają za stabilność zabezpieczenia i wyprodukowane są z materiałów, w których liczy się niezawodność. Napinacz umożliwia regulację długości taśmy, tak aby maksymalnie dostosować parametry do przewożonego samochodu.

W ofercie posiadamy pasy do lawet o standardowych wymiarach, ale można zlecić nam również realizację zamówienia zgodnie z własnym projektem. Wykonując powierzone nam zlecenie szczególną dbałość przykładamy do detali. Zarówno wybrane mocowania, jak i materiał, z którego wykonujemy taśmy gwarantuje niezawodność niezależną od warunków zewnętrznych.

Pas Lawetowy szerokości 50mm z gumowymi kostkami

zapytaj o ofertę

Pas Lawetowy szerokości 50mm z rękawem ochronym

zapytaj o ofertę

Pas Lawetowy szerokości 50mm z szelką stabilizującą

zapytaj o ofertę

Pas Lawetowy szerokości 35mm z rękawem ochronym

zapytaj o ofertę