Zawiesia Estradowe, zawiesia stalowe czyli steelflex. Wpis: centrum1, 29 stycznia 2019

Zawiesia estradowe zwane również Steelflex lub zawiesia stalowe, to jeden z najczęstszych produktów używanych przez firmy eventowe.
Służą głównie do podwieszania ram scenicznych lub oświetlenia z nagłośnieniem na wcześniej wspomnianych ramach.

Podstawowy rodzaj zawiesia estradowego

Charakteryzują się niesamowitą wytrzymałością przy bardzo niewielkiej średnicy. Rdzeń zawiesi wykonany jest z nierdzewnej i ognioodpornej stalowej linki , która jest odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i rozciąganie. Natomiast z zewnętrznej strony obszywane jest jak najbardziej delikatnym a zarazem wytrzymałym materiałem. Zapobiega to przecieraniu się materiału na miejscach styku zawiesia ze stalowa ramą, oraz zapewnia niesamowity komfort w użytkowaniu i montażu. Dzięki temu zawiesia są bardzo elastyczne i praktyczne, przy użyciu niewielkiej siły wyginają się i dopasowują do każdego rodzaju zawieszenia.

Przykład zastosowania

Klienci chwalą sobie miękkie taśmy zewnętrzne. Są one przyjemne w dotyku oraz charakteryzują się bardziej matowym czarnym kolorem co więc zapewnia brak połysku.

Specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy usługę personalizacji każdego zawiesia.

Często spotykamy się z problemem kradzieży lub zagubienia zawiesia. Zwykle przez chaos związany z rozładunkiem i załadunkiem firm na dużych imprezach masowych. W sytuacji gdy wiele firm z jednej branży pracuje na jednej imprezie.

Wychodząc na przeciw potrzebie wprowadziliśmy znakowaną metkę z logiem firmy i podstawowymi danymi. Zabieg ten podpisuje nasze zawiesie estradowe oraz ukazuje długość danego produktu.

Metka znakująca

Jako producent zapewniamy najlepszy produkt w najlepszej cenie. Dlatego też potrafimy dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Dlaczego zawiesia Estradowe są lepsze niż zawiesia pasowe poliestrowe?

Odpowiedź jest bardzo prosta, ze względu na zastosowane materiały do produkcji Steelflex jest odporne na rozciąganie i wysokie temperatury. Które mogą pojawić się przy działającym oświetleniu lub ewentualnym pożarze sceny. Więc wszystko podyktowane jest wszelkimi względami bezpieczeństwa na imprezach masowych. Zawiesia estradowe spełniają normy bezpieczeństwa tonażu w stosunku 5:1. Czyli każde jedno tonowe zawiesie jest w stanie wytrzymać pięć ton obciążenia.

Ewentualne pytania i wątpliwości proszę kierować do specjalistów w naszym sklepie. Z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

KOMENTARZE