Podnoszenie/zawieszanie

Producent poliestrowego zawiesia pasowego

Przewożenie bądź przenoszenie ciężkich ładunków musi odbywać się w warunkach gwarantujących najwyższy stopień bezpieczeństwa. Wytrzymałe zawiesia pasowe pełnią w tego rodzaju pracach kluczową rolę. Dzięki nim możliwy jest transport kontenerów ważących nawet kilka ton oraz ładunków szczególnie narażonych na uszkodzenia. Jako producent pasów transportowych doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wymagające jest również przewożenie materiałów o nietypowych kształtach. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw potrzebom klientów i wymaganiom ich branży. Każdorazowo dbamy o to, aby dostarczane akcesoria we właściwy sposób zabezpieczały ładunek i gwarantowały bezpieczeństwo nie tylko towarom, ale również osobom zatrudnionym do realizacji transportu.

Zawiesia pasowe, zwane inaczej linowymi, służą do podnoszenia, zawieszania i przenoszenia ładunków. Wykonane są z podwójnie zszytej, bardzo mocnej taśmy poliestrowej (PES), która jest zakończona wzmocnionymi pętlami na obydwu końcach. Specjalistyczna formuła wykonania sprawia, że produkty są odporne na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa zaleca się stosowanie akcesoriów zgodnie z wytycznymi odnośnie wytrzymałości. W naszej ofercie można znaleźć propozycje o różnym dopuszczalnym obciążeniu roboczym.

Wszystkie nasze produkty posiadają atesty, które gwarantują wykonanie zgodne z obowiązującymi normami.

Poza standardowymi wariantami o udźwigu od 1 do 5 ton i w długościach od 0,5 do 6 metrów oferujemy niestandardowe długości i konfiguracje dostępne na zamówienie.